Ek. Klaffbord med rundade klaffar och låda i sarg. Längd 108, bredd 47-130, höjd 70 cm. Fyra stolar med stegrygg och kopplade ben. Sitthöjd 42-46, höjd 89-95 cm.
Slitage. Fläckar. Torrsprickor. Förstärkningar. Delvis maskstungen. Smärre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.