Väska i rött intrecciatoskinn. Hobomodell. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 38 x 25 cm. Plånbok i rött intrecciatoskinn. Dragkedja. Flertalet fack varav ett med dragkedja. Fodrad. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 19 x 11 cm.
Slitage. Skador. Missfärgad.