1333123

Matta, slätväv, ca 353 x 230,5 cm, Sverige 1900-talets andra hälft till omkring 2000.

Matta, slätväv, ca 353 x 230,5 cm, sverige 1900-talets andra hälft till omkring 2000.

Rödorangemelerad.

Något slitage, smutsig, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M1
Anette Granlund
Anette Granlund
Ansvarig specialist mattor, textilier och islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 92

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
22 timmar 5 minuter
2 200
217
255
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
18 sep 12:44
2 200 SEK
18 sep 12:44
2 000 SEK
12 sep 12:54
1 800 SEK