Avlastningsbord med svarvat ben av brödgran (inhemskt träslag i sydamerika). Bordsskiva med mosaik av fjärilsvingar under en glasskiva. Etikett under "Granato & Cia". Diameter 56, höjd 65 cm.
Slitage. Märken. Torrsprickor. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.