Yves Saint Laurent, väska, "Sac de Jour Nano".
Grått, krokodilpräglat skinn. Hänglås. Avtagbar och justerbar axelrem. Märkt "SAINT LAURENT PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. Dustbag och originalkvitto medföljer. 22 x 17 x 10 cm.
Obetydligt slitage. Märken. Nyckel saknas.