"Moonrocker", Signerad, samt graverad "7301043 Kosta Boda Monica Backström Unique". Längd ca 38.5 cm.
Smärre slitage.
Certifikat från Kosta Boda medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK