Uppsvängda hänklar, lockknopp med fohund. Höjd 38 cm.
Krackelyr. Sprickor. Nagg vid innerkant. Lagning vid ena hänkeln.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10