Skiva av glas med slipad kant, underrede av bambu och rotting, 150x80x76 cm
Bruksslitage. Repor. Skiva med stötskada (inuti glaset)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10