Juan Bejarano tillskriven, olja på duk, signerad och daterad 1873
Jesus ger mat åt fler än 5000 (Matteus 14:13-21). 182 x 91 cm.
Krackelerad, smärre skador och lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10