Konst Fotografi
1340297

Viktor Fremling

(Sverige, Född 1987)
Viktor fremling, pigment print, signerad och numrerad 1/5.

Viktor Fremling, pigment print, signerad och numrerad 1/5.

"Ingrid i Taxi, ur: Behind the scenes". 70 x 105,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande Specialist
+46 (0)70 748 22 63

Utropspris
6 000 SEK