Mulberry, väska, "Bayswater".
Ljust skinn med spänne och hänglås i guldfärgad metall. Tygfodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 35 x 25 x 16 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar.