Bestående av;
12 knivar längd 20 cm,
12 knivar längd 17,5 cm,
7 smörknivar,
12 gafflar längd 17,5 cm,
12 gafflar längd 14 cm,
12 skedar längd 17,5 cm,
12 skedar längd 12 cm
total vikt ca 3808 gram
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.