Konst Fotografi
1345002

Gisèle Freund

(Tyskland, 1908-2000)
Gisèle freund, gelatinsilverfotografi, signerad och daterad 1968.

Gisèle Freund, gelatinsilverfotografi, signerad och daterad 1968.

"Max Ernst à la Fonderie Susse, Paris 1968". Även med fotografens copyrightstämpel a tergo. Bladstorlek 36,5 x 25 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

220
2 270
248
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
22 nov 20:31
220 EUR
22 nov 20:29
180 EUR
22 nov 20:29
160 EUR
22 nov 20:29
150 EUR
22 nov 20:28
105 EUR