18K vitguld. Stämplad Rey Urban, Stockholm 1970. Briljantslipad diamant ca 1 ct, ca H/Si-P. Åttkantslipade diamanter på skena. Storlek 17,25/54. Vikt 9 gram.
Uppklippt. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.