Stomme av gulmetall, överst lös bricka, hyllplan av klarglas, 76x44x66 cm
Bruksslitage. Repor. Avnött. Fläckar. Anlupen. Något tröga hjul
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10