Fanerad med alm. Mörkbetsade detaljer. Mittparti med skåpsdörr och bakomliggande hyllinredning. Två lösa hyllplan. Längd 204, djup 30, höjd 66 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Fläckar. Litet hål i bakstycket.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.