Bestående av; 1 vas, 22,5 cm (nagg), 1 fat diameter 29 cm, 1 vas, höjd 14,5 cm, 4 olika skålar, 5 tallrikar, 28x22 cm.
Bruksslitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10