Brunt, präglat skinn med spänne i guldfärgad metall Löstagbar axelrem. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" och numrerad. 26 x 21 x 11 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.