Nova Check-rutig canvas. Detaljer i brunt skinn. Hänglås. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "BURBERRY LONDON MADE IN ITALY" och numrerad. 48 x 30 x 22 cm. Nyckel finns.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.