Erika Lagerbielke, glasservis, 32 delar, "Imperial", Orrefors.
Klart och blåtonat glas med dekorav guld samt graverade stjärnor. Bestående av:
8 snapsglas, höjd 20 cm.
12 vinglas, höjd 20 cm.
12 champagneglas, höjd 26 cm.
Smärre ytslitage. Mindre nagg på ett vinglas.