Stomme av kromad metall, skiva av glas och antracitbetong, 120x60x43 cm och 60x60x33 cm
Bruksslitage. Obetydligt nagg. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10