Saint Laurent, "Sac du Jour", väska.

Väska i svart läder med detaljer i guldfärgat metall. Avtagbar axelrem. Invändigt två fack samt fyra innerfickor, två försedda med dragkedja. Märkt "SAINT LAURENT PARIS" samt "MADE IN ITALY" och numrerad. Lås med två nycklar. Dustbag.

Ca 32 cm x 24 cm x 16 cm

Slitage.

Utropspris
700 EUR