Sminkbord/skrivbord plus pall, 1900-talets mitt, troligen Italien.

Bemålat trä med blomster dekor, toppskiva glas, 109x49 cm, höjd 75 cm, pall sitthöjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall. Märken.

Utropspris
2 500 SEK