Bestående av;
14 knivar längd 17,5 cm,
9 smörknivar, längd 16 cm,
20 gafflar längd 17,5 cm.
20 gafflar längd 14,5 cm,
3 skedar längd 17,5 cm,
2 kompottskedar,
14 skedar längd 13 cm,
12 skedar, längd 10,5 cm.
Total vikt 2560 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Anlupen.