Servis, 27+8 dlr "Elvira Madigan", Kosta

Bestående av;
3 champagne, 17 cm
9 vin, 14 cm
8 starkvin, 11 cm
7 snaps, 12 cm
8 glas med nagg medföljer

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Utropspris
5 000 SEK