Bestående av; 1 serveringssked, 15 skedar (+1 något avvikande), 4 knivar längd 17,5 cm, 9 gafflar längd 14,5 cm, 12 fiskknivar, 11 fiskgafflar. Total vikt 2560 gram
Bruksslitage. Repor. Anlupen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10