Jan-Erik Ritzman, vas, glas, unik, Transjö, signerad och daterad -89.
Polykromt tonat glas, delvis med förgyllda inslag. Signerad JE Ritzman Transjö 89 unik. Höjd 32, bredd 25 cm.
Smärre märken. Fläckar efter möbeltassar undertill.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK