1360282

Altarljusstakar, ett par, senbarock, försilvrad mässing, 1700-talets första hälft.

Driven dekor av musselformationer och rocailler. Höjd 82 cm.

Försilvring med slitage. Bucklor. Skador.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
3 000 SEK