silver, mått ca 12 X 22 mm, totalvikt 15 g. Signerade Wiwen Nilsson, med monogram-gravyr.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK