18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 0.80 ct enligt uppgift, storlek 16.75/52, totalvikt 3 g. Stämplade HE. Etui från Engelbert medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.