18K guld, manuell, integrerad länk i 18K guld ( ej signerad Omega), ca 1961, box, vikt ca 40 gram
Cal 483, Verknr 18512185, Boettnr 10521/61
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.