18K guldboett, plexiglas, automatisk, datum, 18K guldrem. Boett ref.nr 562 005 Kaliber 681 Serienr 23382346. Total vikt 28,3 g.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor i glaset.