Ring,18K vitguld, 4 briljanter ca 1,5 ct totalt, Inclusions, O & L Stockholm 1955

Total vikt 4,9 g. Storlek ca 17,5/55. 1 inneslutning når ytan.

Slitage. Repor. Nagg. Gäller ringskena.

Utropspris
12 000 SEK