Vägglampor, ett par, Blond Belysning AB, Värnamo, Sverige, 2000-tal.
Stomme i mässing, delvis klädd med skinn. Vridbar ljusarm och ställbar skärm. En ljuspunkt vardera. Etikettmärkta. Höjd 119 cm. Skärmar i ljust, veckat tyg medföljer.
Ej funktionstestad. Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.