Roland Wilhelmsson, bänk/soffbord, "Sink", signerad och daterad 1973.
Massiv furu. Märkt undertill. Längd 105, bredd 40, höjd 32 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Skada på ett av benen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10