Design Konstglas
1366730

Elna Melusine Jolom

(Sverige, Född 1980)
Elna melusine jolom, skål signerad och daterad 2014 unik.

Elna Melusine Jolom, skål signerad och daterad 2014 unik

Diameter 19,5 cm, höjd 14 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer