1367678

2 collier, jade ca 13 mm och ametistkulor ca 14 mm, lås i metall, längd ca 48 cm och 54 cm

2 collier, jade ca 13 mm och ametistkulor ca 14 mm, lås i metall, längd ca 48 cm och 54 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer