1367793

Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier,  must de cartier line burgundy, väska, 1980-90-tal.

Cartier, Must de Cartier Line Burgundy, väska, 1980-90-tal.

Skinn, detaljer i logo Cartier, bredd ca 24 cm, höjd ca 19 cm, djup ca 5 cm, märkt Must de Cartier Paris, dust bag medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
6 000 SEK