Royal Copenhagen, figuriner, 4st, porslin, 1900-tal.
Flicka med docka, modellnummer 1938, höjd 12 cm.
Ballerina, modellnummer 4648, höjd 12 cm.
Flicka i ridkläder, modellnummer 4533, höjd 17 cm.
Rödvingetrast, modellnummer 1235, höjd 14 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.