Bestående av;
1 terrin med lock,
1 oval skål,
2 olika uppläggningsfat,
1 kakfat,
12 koppar med 7+2 fat,
12 assietter diameter 17 cm,
12 flata diameter 19,5 cm,
7 flata diameter 23,5 cm,
2 djupa diameter 20 cm,
12 djupa diameter 23 cm.
Bruksslitage. Repor.