Okänd konstnär, olja på uppfodrad duk, Cusco-skolan, Peru.

Madonna-bild med hamn och trädgård i bakgrunden. 82 x 60 cm.

Uppfodrad duk. Färgbortfall. Retuscher. Bucklor. Vågigt duk.

Utropspris
6 000 SEK