Louis Vuitton, väska, "Saumur 30", 1992.
Monogramcanvas med detaljer i brunt läder och guldfärgad metall. Avtagbar och justerbar axelrem. Två separata fack, varav det ena med innerficka. Fodrad. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 30 x 25 x 10 cm.
Slitage. Bristningar. Märken. En nit har släppt något.