Svart, quiltat skinn. Axelremskedja i gulmetall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "LANVIN PARIS MADE IN ITALY". 28 x 22 x 10 cm.
Slitage. Hårt slitage på spänne. Skador på tygband.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10