Stel men öppningsbar. Stämplad MIC, Engel, Sterling Sweden. Stockholm 1955. Innerdiameter 6 cm. Bredd ca 1 - 2,5 cm. Vikt 29 gram
Bruksslitage. Lås något skevt/lagad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10