Gunnar Brusewitz, akvarell och blyerts, 2 st, signerade.
Räv. I. 21 x 18 cm. Fågel. I. 15 x 24 cm.
Ej examinerade ur ram.
Sven Rosendahl & Gunnar Brusewitz, "Medan ännu göken gal", 1978, avb sid 21, 38. (Boken medföljer)
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK