must de Cartier, Tank, armbandsur, 21 x 20 mm.

Förgyllt silver, sapphire crystal, quartz, läderrem, Cariter läderrem medföljer.
Boettnr 178244, 5057001
Boett insida nr 166421
Kaliber 057.

Omfattande slitage på boetten och glaset. Går ej.

Utropspris
800 EUR