Två briljantslipade diamanter totalt ca 1,60 ct, ca H-I/ Si-Pique. Små gammalslipade och rosenslipade diamanter. 18K guld och platina. Längd ca 3 cm. Vikt 4 gram
Bruksslitage. Omarbetad. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.