Besticksservis, 40 delar, GAB, bl a Eskilstuna 1999.
Modell Svensk (rund).
8 matskedar 20,5 cm.
8 matgafflar 20,5 cm.
8 matknivar 23,3 cm.
8 dessertskedar 15,8 cm.
8 dessertgafflar 15,8 cm.
Total vikt inkl rostfria blad 2030 gram.
Smärre slitage. Smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.