Bär svenska importstämplar. Bestående av: 6 bordsskedar, längd 18,5 cm. 6 bordsknivar, längd 21 cm. 6 matgafflar, längd 18,5 cm. Total vikt inklusive rostfria blad 1180 gram.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10