Fritz Kallenberg, glasservis, 34 delar, "Elvira Madigan", Kosta.
Bestående av:
1 karaff med propp, höjd 32,5 cm.
5 snapsglas, höjd 10,5 cm.
6 vitvinsglas, höjd 11,5 cm.
6 selterglas, höjd 8 cm.
9 champagneglas, höjd 17 cm.
7 rödvinsglas, höjd 14,5 cm.
Smärre ytslitage. Proppen med lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.